Týden mezinárodní kuchyně v naší jídelně

10. 11. 2015

V jídelně naší školy se vždy vydávaly velmi chutné obědy. A nabídka se stále zlepšuje, o čemž mimo jiné svědčí také stále větší množství strávníků. Jídlo si u nás můžeme jen chválit. Samozřejmě lze vždy najít něco, co se právě neshoduje s naší chutí, ale paní kuchařky, které nám vaří, musíme pochválit. Vaří výborně a jsou vždy příjemně naladěné a ochotné. Stejně tak i vedoucí jídelny, paní Drahomíra Chamrádová. Jídlo se k nám do jídelny dováží z kuchyně ZŠ Ostrava-Poruba, Čkalovova 942.

Už více než rok máme možnost vybírat si z nabídky dvou jídel denně. V nabídce jsou jídla klasická, ale také nejrůznější novinky a méně tradiční pokrmy. S radostí vítáme, že v jídelníčku jsou ryby a hodně zeleniny. Oblíbené jsou také nejrůznější zeleninové saláty.

V týdnu od 9. do 13. listopadu probíhá v naší jídelně Týden mezinárodní kuchyně. Paní vedoucí vyhověla přání uspořádat takový týden a tak je naplánováno uvařit každý den od pondělka do pátku jídlo jedné země, jejíž jazyk na našem gymnáziu studenti studují. Postupně ochutnáme jídla kuchyně francouzské, anglické, španělské, ruské a německé. Věříme, že akce bude mít úspěch a vznikne tak třeba i nová tradice.

Strávník

Související články


« zpět


Obědy opět k dispozici

ODKDY – od pondělí 12. 4. 2021 v pracovních dnech
HODINA VÝDEJE – 11.00–11.40 hod.
KDE – vchod z ulice Španielova 914/1, Ostrava-Poruba
JAK – do vlastních nosičů a po předchozí online objednávce v aplikaci Jídelna


Přípravné kurzy

Informace o přípravných kurzech pro žáky 7. a 9. tříd.


Pavlínin CatALOG