Den otevřených dveří

We can DOD it! Jazgym otevírá dveře online  

V  sobotu 14. 11. budeme všichni jeden Team(s). V  10.00 a v  11.00 pro tebe uspořádáme malý virtuální dýchánek, kde ti představíme, co u nás můžeš studovat a jak to na škole funguje. Promluví vedení školy, naši učitelé i studentští insideři, kteří se zamyslí nad tím, co je před několika málo lety motivovalo k tomu, že si vybrali právě naši školu. A samozřejmě se budeš moci po chatu zeptat na všechno, co tě zajímá.  

K  DOD se připojíš na tomto odkazu: https://1url.cz/ozgkt. Schůzka se bude konat na platformě Microsoft Teams, ale neboj se, nemusíš ji mít nainstalovanou – stačí být prostě na netu, nejlépe na prohlížeči Google Chrome. Těšíme se na tebe!  

A malá prémie: kdo hraje Pavlopis, se právě v sobotu 14. 11. dozví výsledek! – Ještě pořád není pozdě začít hrát… Více na IG @jazgym_official.


Přípravné kurzy

Informace o přípravných kurzech pro žáky 7. a 9. tříd.

nová školní vlajka

Individuální prezenční konzultace

Od středy 18. 11. 2020 jsou na škole umožněny prezenční individuální konzultace (vždy pouze jeden žák a jeden vyučující). Konzultace proběhne pouze po předchozí domluvě žáka a pedagoga. Viz Informace k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020 (PDF).