Podpořte nás

1991–2021

Přátelé, kamarádky, drazí bývalí i současní kolegové, absolventi, naši současní žáci i jejich rodiče,

děkujeme, že jste s námi oslavili 30 let existence naší školy. Jsme vděční za finanční podporu, dary do tomboly, pomoc dobrovolníků i za příjemné setkání po letech. Připoměňte si oslavy, které probíhaly celý první říjnový týden, krátkým videozáznamem.

Někteří z vás si stále ještě nevyzvedli objednané upomínkové předměty či fotografie, které jste si zapomněli na večerní akci. Máme je pro vás a těsíme se, že vám je budeme moct předat. A pokud jste zaváhali a ještě byste si rádi zakoupili almanach, tašku nebo blok, nic není ztraceno. Objednávejte online

Kus Tigrida s sebou

Sejde z očí, sejde z mysli. Ale nemusí, pokud si zachováme vzpomínku. A protože mozek dnes pod různými dojmy přímo praská ve švech, je lepší mít i něco hmatatelného.

Nejsme firma, takže nemáme klasický e-shop. Přece jen jsme ale chtěli vymyslet nějaké místo, kde byste si mohli koupit kousek Tigrida. Pokud tedy chcete vstupenku na jazgymáckou akci, blok s tužkou, tašku nebo tričko s logem, jste na správném místě. Věříme, že nás rádi podpoříte i drobným obnosem.

Samozřejmě se nebráníme ani darům. Víme, že jsme škola, takže máme peníze od kraje, ale pokud chceme vytvářet nadprůměrné vzdělávací prostředí, bude se nám hodit každý štědrý dárce. A nemusí jít jen o peníze – pokud nám budete chtít koupit třeba papíry, tonery, drobné pomůcky do výtvarky či darovat nějaký hudební nástroj, knihy a podobně, udělá nám to také velkou radost. Jsme vděční za každý projev dobré vůle. 

CHCI DAROVAT FINANČNÍ OBNOS

Co můžeš udělat dnes... aneb Když máš otevřené srdce a dlaň

CHCI DAROVAT POMŮCKY

Leccos, co jinde nadbývá, může nám pomoci učit snadněji... teď a tady

CHCI ZAKOUPIT TIGRIDÁRKY

Potěšení na druhou.
Ty a my. Jednoduchá matematika. Tak si vyber...