Oprašte si znalosti, nažhavte sítě. Startuje nová soutěž Pavlopis.

23. 9. 2020

Gravitační síla, botanika, matematické operace, španělská mluvnice. To všechno budou muset ovládat odvážlivci ze základek, kteří seberou odvahu a přihlásí se do Pavlopisu – zbrusu nové soutěže, kterou letos na podzim rozjede náš gympl. Symbolicky tak zahájí oslavy svých kulatin, které vyvrcholí velkolepou session 1. října 2021.

Ve čtvrtek 24. září se na Vás těšíme na akci Tvoje střední škola je hned za rohem, kam se přijdete podívat se svou základkou. Kromě toho, že na Vás čeká párty stan, fotokoutek a fajn lidi, spustíme ve stejný den i Pavlopis. O co půjde? – Od 24. září do 12. listopadu budeme na různých platformách (web, FB, IG školy) zveřejňovat otázky, které se budou týkat našeho gymplu a jeho historie. Odpovědi na ně najdete na všech místech, která se školou souvisí, a to nejen na těch virtuálních. Ale nepůjde jen o znalosti: často budeme chtít kreativní řešení – vypočítat příklad, vyřešit rébus, něco nakreslit.

Až budete mít všechny odpovědi na 13 soutěžních otázek, pošlete nám je na e-mail pavlopis@jazgym.cz. Kdo bude první, druhý a třetí, dostane od nás hodnotné poukázky, které bude moci využít přesně podle svého gusta. Vítěze slavnostně vyhlásíme v sobotu 14. listopadu, kdy se k nám navíc můžete přijít podívat na den otevřených dveří. Staňte se součástí našeho gymplu ještě dříve, než si k nám podáte přihlášku!

Související články


« zpět