Jak jsme se doprezentovaly do Brna

10. 5. 2021

Jednoho krásného rána nás kontaktoval pan Mazurek se zajímavou nabídkou – zúčastnit se Prezentiády. Jak z názvu vyplývá, na této soutěži týmy měří síly ve vytváření a předvádění prezentací.

Chtěly jsme si být jisté, že se během on-line kola nic nepokazí, a několikrát jsme si svůj výstup trénovaly na platformě StreamYard. I přesto v přímém přenosu nastaly drobné technické problémy. Verunce chvíli nefungoval mikrofon, vyřešila to ale během okamžiku. Jak nám porota později prozradila ve zpětné vazbě, její pohotovost na ně udělala dojem.

Zvolily jsme si téma 90–60–90 a pokusily se objasnit, že „ideální“ míry lidského těla mohou být svým způsobem škodlivé a vzhled člověka nemusí vypovídat pravdivě o jeho zdraví. Je důležité o tomto tématu mluvit a připomínat, že jídlo bychom si měli užívat, ne upírat.

Prezentaci jsme předvedly nejlépe, jak jsme dovedly. Asi si dokážete představit naši radost, když jsme nejen postoupily do finále, ale dokonce se umístily na prvním místě. Tohle ale není konec – ještě stále zbývá vytvořit novou prezentaci a vystoupit na finále v Brně. A musíme říct, že se na to moc těšíme.

Sabina Hořínková a Veronika Jiravová, 2.A (ve videu začínáme ve 40:57)

Související články


« zpět