Rok začneme online, dveře otevřeme videem

30. 12. 2020

Jak už asi víte, rok 2021 zahájíme u laptopů a počítačů, přestože to asi nikoho z nás netěší. Budeme se snažit, aby to byla naše poslední online štace. A protože Den otevřených dveří letos padl hned na Tři krále, našli jsme pro vás alternativní řešení.

4. ledna 2021 se znovu setkáme, ačkoliv jen ve virtuálním prostředí. Budeme se řídit rozvrhem, který fungoval už v průběhu říjnové a listopadové karantény. Uvidíme se tedy sice méně, ale společně zkusíme z hodin vytěžit maximum. Když bude vůle na obou stranách, nepůjde o ztracený čas.

Den otevřených dveří, který plánujeme na 6. ledna, zatím odložíme na neurčito. Nechceme akci úplně zrušit, protože věříme, že nakonec proběhne a uvidíme se naživo. Zatím jsme pro uchazeče nachystali video z listopadového virtuálního setkání, které bude k dispozici na webu a YouTube školy právě od středy 6. ledna od 14.00.

A pro všechny uchazeče a pro ty, kdo chtějí poznat gympl z jiného úhlu pohledu, začala psát svůj nemilosrdný blog oficiální školní kočka Pavlína!

Budeme se na vás všechny moc těšit. Buďme silní a nevzdávejme se!

Vaše Monika Kocháňová  

Související články


« zpět