Den otevřených dveří nejen virtuálně

11. 2. 2022

Chtěli jste nás 2. února navštívit? Těšili jsme se, ale teď to bohužel kvůli covidu ještě nejde, a tak naši třeťáci proběhli gymplem za vás a leccos natočili. Když budete video pozorně sledovat až do konce, určitě snadno spočítáte, kolika jazyky se v něm mluví. Své odpovědi pošlete na marketing@jazgym.cz do 28. 2. 2022. Vylosujeme z vás tři výherce, kteří získají upomínkové předměty naší školy. 

Video nestačí? Nechceme vás ochudit o možnost osobního setkání s vedením školy a učiteli, a proto vás zveme na mimořádný Den otevřených dveří na objednávku, který proběhne 16. 2. 2022 od 14:30 do 18:00. Abychom mohli zajistit bezpečnost a dodržet všechna epidemická opatření, objednejte se, prosím, nejpozději do 14. 2. 2022 do 17:00 na emailové adrese: objednavkaDOD@jazgym.cz. Od 10. 2. 2022 není nutné se prokazovat negativním PCR nebo antigenním testem. Ochrana nosu a úst je samozřejmostí. Děkujeme, že nám pomáháte chránit sebe i nás.

Oblíbené osobní setkání, které pokaždé přitáhne několik stovek návštěvníků, jsme museli kvůli epidemické situaci zrušit, ale můžete se kouknout třeba na náš web, Facebook či Instagram, kde se dozvíte o škole a jejích aktivitách nejvíce. 

   

Můžete se taky podívat na záznam loňského online Dne otevřených dveří, který je k dispozici na YouTube kanálu školy.

A pokud chcete poznat náš gympl i z jiného pohledu, nenechte si ujít nemilosrdný blog oficiální školní kočky Pavlíny!

« zpět