Přípravné kurzy

CHYSTÁŠ SE NA PŘIJÍMAČKY?  

Chceš se k nám dostat, ale nevíš, jak se přesně nachystat? – Náš gympl tě všechno naučí. Každý rok pořádáme kurzy, které tě přijímačkami provedou krok za krokem. Tým našich učitelů ti vysvětlí, jak zkoušky fungují, zásobí tě příklady a budeš mít dost i na procvičování doma. Nabízíme kurzy z češtiny a z matiky. Vyhrávají ti, kteří mají dril a styl! 

KDY TO BUDE A NA KOLIK KURZY PŘIJDOU?  

Tento školní rok se kurzy budou konat od 5. ledna do 8. dubna 2021 na naší škole. Pokud jdeš z  devítky, můžeš si vybrat, jestli chceš chodit v úterý, nebo ve čtvrtek (zaškrtneš v přihlášce). Pokud chceš na náš šestiletý obor, máme pro tebe přípravky ve čtvrtek. Kurzů budeš mít celkem dvanáct; začíná se vždy v 15.30 a jede se 60 minut.

V jedné skupince je maximálně dvacet lidí, určitě se proto dostaneš ke slovu.  

Přihlášku do kurzů máš k dispozici zde. Čas na vyplnění a odeslání máš do 1. prosince 2020, tak neváhej. O kurzy je velký zájem a kapacita je omezená. 

Jeden kurz českého jazyka, nebo matematiky stojí 1000 Kč. Za oba kurzy pak zaplatíš 1800 Kč. Částku, prosím, zaplať do 11. 12. 2020 na účet 217907535/0300. Jako variabilní symbol uveď své datum narození. Pokud ses narodil(a) třeba 1. března 2005, variabilní symbol tedy bude 01032005. Zprávu pro příjemce bychom potřebovali v podobě Kurz/příjmení, tedy například Kurz/Chytrovský. Pokud ti to vyhovuje více, můžeš se dohodnout se sekretariátem školy a zaplatit kurzy přímo u nich v hotovosti.  V případě, že potřebuješ poradit, obrať se na Mgr. Šárku Mižďochovou, která ti vše vysvětlí.


Distanční výuka

COVID-rozvrh hodin tříd (PDF)
COVID-rozvrh hodin třídy 1.E (PDF)
COVID-rozvrh hodin třídy 2.E (PDF)

Z důvodu nulového zájmu ze strany žáků je pozastaven dovoz a odběr obědů. Po opětovném zavedení prezenční výuky bude provoz jídelny obnoven

Přípravné kurzy

Informace o přípravných kurzech pro žáky 7. a 9. tříd.

nová školní vlajka