Panelová výstava „Každý svého zdraví strůjcem“

28. 5. 2026

V období od 14. 5. do 28. 5. 2026 proběhla na naší škole panelová výstava s názvem Každý svého zdraví strůjcem, která byla zaměřena na zdravý životní styl a péči o vlastní zdraví.

Výstava žákům poutavou formou přiblížila témata správné výživy, pohybu, duševní pohody, prevence nemocí i významu kvalitního odpočinku. Prostřednictvím informačních panelů se studenti dozvěděli řadu zajímavostí a praktických doporučení, která mohou využít v každodenním životě.

Cílem výstavy bylo vést žáky k zamyšlení nad vlastním životním stylem a podpořit je v odpovědném přístupu ke svému zdraví. Velký důraz byl kladen také na prevenci rizikového chování a význam vyváženého životního režimu.

Výstava se setkala s pozitivním ohlasem ze strany žáků i pedagogů a stala se inspirací k dalším aktivitám zaměřeným na podporu zdravého životního stylu.

Mgr. Lenka Hrbáčová, Mgr. Iveta Demlová

Související články


« zpět